Rukavice SOFT GRIP, 10, syntetika, STALCO.
velikost: 10
materiál: 50 % polyester, 50 % elastan
Univerzální rukavice z umělé kůže se zesílenou výstelkou dlaně poskytující vynikající odolnost i komfort.
Praktická elastická manžeta na suchý zip, na hřbetu rukavice jsou reflexní prvky a je z prodyšného materiálu.
Potítko na palci.
velikost: 10
materiál: 50 % polyester, 50 % elastan
Univerzální rukavice z umělé kůže se zesílenou výstelkou dlaně poskytující vynikající odolnost i komfort.
Praktická elastická manžeta na suchý zip, na hřbetu rukavice jsou reflexní prvky a je z prodyšného materiálu.
Potítko na palci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rukavice pracovní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5901466143537 |
| Výška přepravní: | 26,8cm |
| Šířka přepravní: | 12cm |
| Hloubka přepravní: | 1cm |
| Objem přepravní: | 0,3216dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,106kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
