Koš grilovací BBQ 32x26cm
Grilovací koš s dřevěnou rukojetí je ideálním pomocníkem při přípravě většího množství kusů masa, ryb a zeleniny. Tři výškově stavitelné polohy zajišťují ideální umístění připravovaného pokrmu. Koš je vyroben z pochromované oceli.
Grilovací koš s dřevěnou rukojetí je ideálním pomocníkem při přípravě většího množství kusů masa, ryb a zeleniny. Tři výškově stavitelné polohy zajišťují ideální umístění připravovaného pokrmu. Koš je vyroben z pochromované oceli.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rošt grilovací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022356074 |
| Výška přepravní: | 5,5cm |
| Šířka přepravní: | 32cm |
| Hloubka přepravní: | 32cm |
| Objem přepravní: | 5,632dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
