SAVORY KUCHYŇSKÝ ROBOT NICEBOY
Kuchyňský robot,Niceboy Savory,,Materiál těla: Nerez,Objem nádoby: 7 l,Ovládání: Mechanické,Regulace rychlosti,Počet rychlostí: 6,Materiál nádoby: Nerez,,Hnětení,Šlehání,Drcení ledu,Masomlýnek,Mixér,,Planetární systém míchání,Převody: Kovové,Pulsní spínač,,Příkon: 1800 W,Napájení: Síť,,Výška: 42 cm,Šířka: 33 cm,Hloubka: 26 cm,Hmotnost: 6,5 kg,Barva šedá,
Kuchyňský robot
Niceboy Savory
Materiál těla: Nerez
Objem nádoby: 7 l
Ovládání: Mechanické
Regulace rychlosti
Počet rychlostí: 6
Materiál nádoby: Nerez
Hnětení
Šlehání
Drcení ledu
Masomlýnek
Mixér
Planetární systém míchání
Převody: Kovové
Pulsní spínač
Příkon: 1800 W
Napájení: Síť
Výška: 42 cm
Šířka: 33 cm
Hloubka: 26 cm
Hmotnost: 6,5 kg
Barva šedá
Niceboy Savory
Materiál těla: Nerez
Objem nádoby: 7 l
Ovládání: Mechanické
Regulace rychlosti
Počet rychlostí: 6
Materiál nádoby: Nerez
Hnětení
Šlehání
Drcení ledu
Masomlýnek
Mixér
Planetární systém míchání
Převody: Kovové
Pulsní spínač
Příkon: 1800 W
Napájení: Síť
Výška: 42 cm
Šířka: 33 cm
Hloubka: 26 cm
Hmotnost: 6,5 kg
Barva šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Roboty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 8594182431988 |
| Objem nádoby: | 7 l |
| Materiál nádoby: | NEREZ |
| Hnětení: | Ano |
| Šlehání: | Ano |
| Masomlýnek: | Ano |
| Mixér: | Ano |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Regulace rychlosti: | Ano |
| Pulsní spínač: | Ano |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 26 cm |
| Barva: | ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 6,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
