KHC30.050GY KUCHYŇSKÝ ROBOT KENWOOD
Kuchyňský robot,KENWOOD KHC30.050GY,,Umí mixovat, sekat, strouhat, krájet na kostičky, drtit, odšťavňovat,Výkon 1000 W,Mísa z nerezové oceli 4,3 l,Food processor 1,2 l,Mixér 1,5 l,Lis na citrusy,Nerezová čepel,K metla,Balónová metla z nerezové oceli,Hnětací hák z nerezové oceli,3x krájecí/strouhací kotouče,Kryt proti rozstřiku,,Materiál robota plast,7 rychlostí,Pulsní spínač,,Rozměry (VxŠxH) 29,4 x 26,2 x 33,6 cm,Hmotnost 7,39 kg,,Barva šedá
Kuchyňský robot
KENWOOD KHC30.050GY
Umí mixovat, sekat, strouhat, krájet na kostičky, drtit, odšťavňovat
Výkon 1000 W
Mísa z nerezové oceli 4,3 l
Food processor 1,2 l
Mixér 1,5 l
Lis na citrusy
Nerezová čepel
K metla
Balónová metla z nerezové oceli
Hnětací hák z nerezové oceli
3x krájecí/strouhací kotouče
Kryt proti rozstřiku
Materiál robota plast
7 rychlostí
Pulsní spínač
Rozměry (VxŠxH) 29,4 x 26,2 x 33,6 cm
Hmotnost 7,39 kg
Barva šedá
KENWOOD KHC30.050GY
Umí mixovat, sekat, strouhat, krájet na kostičky, drtit, odšťavňovat
Výkon 1000 W
Mísa z nerezové oceli 4,3 l
Food processor 1,2 l
Mixér 1,5 l
Lis na citrusy
Nerezová čepel
K metla
Balónová metla z nerezové oceli
Hnětací hák z nerezové oceli
3x krájecí/strouhací kotouče
Kryt proti rozstřiku
Materiál robota plast
7 rychlostí
Pulsní spínač
Rozměry (VxŠxH) 29,4 x 26,2 x 33,6 cm
Hmotnost 7,39 kg
Barva šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Roboty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.72 kg |
| EAN: | 5011423011752 |
| Objem nádoby: | 4,3 l |
| Materiál nádoby: | PLAST |
| Hnětení: | Ano |
| Šlehání: | Ano |
| Sekání / krájení: | Ano |
| Strouhání: | Ano |
| Odšťavňovač: | Ano |
| Mixér: | Ano |
| Lis na citrusy: | Ano |
| Počet rychlostí: | 7 |
| Pulsní spínač: | Ano |
| Výška: | 29,4 cm |
| Šířka: | 26,2 cm |
| Hloubka: | 33,6 cm |
| Barva: | ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 7,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
