BXKM1001E KUCHYŇSKÝ ROBOT BLACK+DECKER
Kuchyňský robot,BLACK+DECKER BXKM1001E,,Snadno použitelný kuchyňský robot,Ideální pro hnětení velkého množství ingrediencí,,Příkon 1000 W,Mísa z nerezové oceli o objemu 5,2 l,8stupňový regulátor rychlosti + funkce Turbo,Planetární systém míchání pro homogenní a nadýchaná těsta,Tichý chod i při maximální rychlosti,Kovové převody zajišťují odolnost stroje,Průhledný kryt proti stříkání surovin,Protiskluzové nožičky,,Součástí balení:,Metla na šlehání,Hák na míchání,Plochý šlehač,,Rozměry (VxŠxH) 34 x 22 x 39 cm,Hmotnost 6 kg,,Barva černá
Kuchyňský robot
BLACK+DECKER BXKM1001E
Snadno použitelný kuchyňský robot
Ideální pro hnětení velkého množství ingrediencí
Příkon 1000 W
Mísa z nerezové oceli o objemu 5,2 l
8stupňový regulátor rychlosti + funkce Turbo
Planetární systém míchání pro homogenní a nadýchaná těsta
Tichý chod i při maximální rychlosti
Kovové převody zajišťují odolnost stroje
Průhledný kryt proti stříkání surovin
Protiskluzové nožičky
Součástí balení:
Metla na šlehání
Hák na míchání
Plochý šlehač
Rozměry (VxŠxH) 34 x 22 x 39 cm
Hmotnost 6 kg
Barva černá
BLACK+DECKER BXKM1001E
Snadno použitelný kuchyňský robot
Ideální pro hnětení velkého množství ingrediencí
Příkon 1000 W
Mísa z nerezové oceli o objemu 5,2 l
8stupňový regulátor rychlosti + funkce Turbo
Planetární systém míchání pro homogenní a nadýchaná těsta
Tichý chod i při maximální rychlosti
Kovové převody zajišťují odolnost stroje
Průhledný kryt proti stříkání surovin
Protiskluzové nožičky
Součástí balení:
Metla na šlehání
Hák na míchání
Plochý šlehač
Rozměry (VxŠxH) 34 x 22 x 39 cm
Hmotnost 6 kg
Barva černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Roboty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.27 kg |
| EAN: | 8432406130081 |
| Objem nádoby: | 5,2 l |
| Materiál nádoby: | NEREZ |
| Hnětení: | Ano |
| Šlehání: | Ano |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Regulace rychlosti: | Ano |
| Pulsní spínač: | Ano |
| Výška: | 34 cm |
| Šířka: | 22 cm |
| Hloubka: | 39 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
