Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.3 kg |
| EAN: | 6936905903792 |
| S aplikací: | Ano |
| Výdrž baterie: | 180 min |
| Doba nabíjení: | 4 hod |
| Výška: | 9,65 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 35,3 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 11,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
