SDC 7600 Qi HODINY S NABÍJEČKOU SENCOR
Digitální budík s rychlou bezdrátovou nabíječkou,Sencor SDC 7600 Qi,,Bezdrátová rychlonabíječka Qi 5W~10W,USB nabíječka: 5 V / 2 A (USB-A),Velký displej s úhlopříčkou 10 cm (3,9"),12 / 24-hodinové zobrazení času,Duální budík, opakované buzení,6 úrovní jasu displeje,Matný povrch,Umístění na stůl,Obsah balení: napájecí adaptér, digitální budík, uživatelský manuál,Napájecí adaptér: DC 9 V / 2 A ( součástí balení),Maximální nabíjecí výkon bezdrátového nabíjení: 10 W,Spotřeba: < 18 W,Záložní baterie: 2 x 1,5 V typ AAA (baterie nejsou součástí balení),Rozměry (š x v x h): 165 x 92 x 72 mm,Hmotnost:
Digitální budík s rychlou bezdrátovou nabíječkou
Sencor SDC 7600 Qi
Bezdrátová rychlonabíječka Qi 5W~10W
USB nabíječka: 5 V / 2 A (USB-A)
Velký displej s úhlopříčkou 10 cm (3,9")
12 / 24-hodinové zobrazení času
Duální budík, opakované buzení
6 úrovní jasu displeje
Matný povrch
Umístění na stůl
Obsah balení: napájecí adaptér, digitální budík, uživatelský manuál
Napájecí adaptér: DC 9 V / 2 A ( součástí balení)
Maximální nabíjecí výkon bezdrátového nabíjení: 10 W
Spotřeba: < 18 W
Záložní baterie: 2 x 1,5 V typ AAA (baterie nejsou součástí balení)
Rozměry (š x v x h): 165 x 92 x 72 mm
Hmotnost: 355 g (bez adaptéru)
Sencor SDC 7600 Qi
Bezdrátová rychlonabíječka Qi 5W~10W
USB nabíječka: 5 V / 2 A (USB-A)
Velký displej s úhlopříčkou 10 cm (3,9")
12 / 24-hodinové zobrazení času
Duální budík, opakované buzení
6 úrovní jasu displeje
Matný povrch
Umístění na stůl
Obsah balení: napájecí adaptér, digitální budík, uživatelský manuál
Napájecí adaptér: DC 9 V / 2 A ( součástí balení)
Maximální nabíjecí výkon bezdrátového nabíjení: 10 W
Spotřeba: < 18 W
Záložní baterie: 2 x 1,5 V typ AAA (baterie nejsou součástí balení)
Rozměry (š x v x h): 165 x 92 x 72 mm
Hmotnost: 355 g (bez adaptéru)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radiobudíky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8590669332311 |
| FM tuner: | NE |
| CD mechanika: | Ne |
| Budík: | ANO |
| Opakované buzení: | Ano |
| Napájení: | SÍŤ |
| Výška: | 9,2 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Hloubka: | 7,2 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 355 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
