SRD 7810 DAB/FM/BT RÁDIO SENCOR
Digitální rádio,SENCOR SRD 7810,,DAB+ příjem stanic v maximální kvalitě,Snadné automatické ladění stanic,Napájení pomocí vestavěné baterie nebo napájení USB-C,,Zvuk:,Celkový výstupní výkon (RMS): 6 W (2x3W),Frekvenční odezva: 0–12 kHz,Celkové harmonické zkreslení: L/P ≤10% (1 kHz),Ekvalizér (7 módů),Displej:,Dot Matrix LCD displej s vysokým kontrastem,Příjem:,Tuner DAB+ (Digital Audio Broadcasting),Tuner rádia FM PLL ,Radio Data System (RDS),Předvolby stanic: 80 (40 DAB a 40 FM),Teleskopická anténa,Vstupy:,Bluetooth 5.3 – Bezdrátové streamování zvuku,Aux-in (3.5mm konektor),Ostatní:,Čas, aut
Digitální rádio
SENCOR SRD 7810
DAB+ příjem stanic v maximální kvalitě
Snadné automatické ladění stanic
Napájení pomocí vestavěné baterie nebo napájení USB-C
Zvuk:
Celkový výstupní výkon (RMS): 6 W (2x3W)
Frekvenční odezva: 0–12 kHz
Celkové harmonické zkreslení: L/P ≤10% (1 kHz)
Ekvalizér (7 módů)
Displej:
Dot Matrix LCD displej s vysokým kontrastem
Příjem:
Tuner DAB+ (Digital Audio Broadcasting)
Tuner rádia FM PLL
Radio Data System (RDS)
Předvolby stanic: 80 (40 DAB a 40 FM)
Teleskopická anténa
Vstupy:
Bluetooth 5.3 – Bezdrátové streamování zvuku
Aux-in (3.5mm konektor)
Ostatní:
Čas, automatické vypnutí
Vestavěná dobíjecí Li-Ion baterie s kapacitou 1900 mAh (7,03 Wh)
Doba přehrávání až 15 hodin při 50% hlasitosti a FM režimu
USB-C konektor pro napájení
Rozměry: 223 x 120 x 62 mm
Hmotnost: 0,75 kg
Příslušenství: USB-C kabel, návod
SENCOR SRD 7810
DAB+ příjem stanic v maximální kvalitě
Snadné automatické ladění stanic
Napájení pomocí vestavěné baterie nebo napájení USB-C
Zvuk:
Celkový výstupní výkon (RMS): 6 W (2x3W)
Frekvenční odezva: 0–12 kHz
Celkové harmonické zkreslení: L/P ≤10% (1 kHz)
Ekvalizér (7 módů)
Displej:
Dot Matrix LCD displej s vysokým kontrastem
Příjem:
Tuner DAB+ (Digital Audio Broadcasting)
Tuner rádia FM PLL
Radio Data System (RDS)
Předvolby stanic: 80 (40 DAB a 40 FM)
Teleskopická anténa
Vstupy:
Bluetooth 5.3 – Bezdrátové streamování zvuku
Aux-in (3.5mm konektor)
Ostatní:
Čas, automatické vypnutí
Vestavěná dobíjecí Li-Ion baterie s kapacitou 1900 mAh (7,03 Wh)
Doba přehrávání až 15 hodin při 50% hlasitosti a FM režimu
USB-C konektor pro napájení
Rozměry: 223 x 120 x 62 mm
Hmotnost: 0,75 kg
Příslušenství: USB-C kabel, návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radia a radiomagnetofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8590669401376 |
| FM tuner: | ANO |
| Počet předvoleb FM: | 40 |
| DAB+: | Ano |
| Výkon (RMS): | 6 W |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Hloubka: | 6,2 cm |
| Hmotnost výrobku: | 0,75 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
