DIR 200 RÁDIO S BT DENVER
Rádio,Denver DIR-200,,2,4" barevný LCD displej s podsvícením,Internetové rádio / DAB+ / FM,20 přednastavených stanic pro každý typ rádia (internet, DAB+ a FM),Bluetooth 5.0 pro připojení smartphonu a streamování hudby,Wi-Fi,Datum a čas,Funkce duálního budíku,Časovač vypnutí a odložení buzení,,Maximální výstupní výkon 6 W / 2 W RMS,AUX vstup 3,5 mm,Konektor pro připojení sluchátek 3,5 mm,Teleskopická anténa,Napájení: napájecí adaptér 230 V součástí balení (USB-C) nebo 4x AA Baterie (nejsou součástí balení),Rozměry: 20 x 13,7 x 10,2 cm (šxhxv)
Rádio
Denver DIR-200
2,4" barevný LCD displej s podsvícením
Internetové rádio / DAB+ / FM
20 přednastavených stanic pro každý typ rádia (internet, DAB+ a FM)
Bluetooth 5.0 pro připojení smartphonu a streamování hudby
Wi-Fi
Datum a čas
Funkce duálního budíku
Časovač vypnutí a odložení buzení
Maximální výstupní výkon 6 W / 2 W RMS
AUX vstup 3,5 mm
Konektor pro připojení sluchátek 3,5 mm
Teleskopická anténa
Napájení: napájecí adaptér 230 V součástí balení (USB-C) nebo 4x AA Baterie (nejsou součástí balení)
Rozměry: 20 x 13,7 x 10,2 cm (šxhxv)
Denver DIR-200
2,4" barevný LCD displej s podsvícením
Internetové rádio / DAB+ / FM
20 přednastavených stanic pro každý typ rádia (internet, DAB+ a FM)
Bluetooth 5.0 pro připojení smartphonu a streamování hudby
Wi-Fi
Datum a čas
Funkce duálního budíku
Časovač vypnutí a odložení buzení
Maximální výstupní výkon 6 W / 2 W RMS
AUX vstup 3,5 mm
Konektor pro připojení sluchátek 3,5 mm
Teleskopická anténa
Napájení: napájecí adaptér 230 V součástí balení (USB-C) nebo 4x AA Baterie (nejsou součástí balení)
Rozměry: 20 x 13,7 x 10,2 cm (šxhxv)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radia a radiomagnetofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 5706751087677 |
| Časované vypnutí: | Ano |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 13,7 cm |
| Barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
