Pumpa nášlapná 3l
Nožní pumpa objem 3 l vám usnadní nafukování objemných nafukovacích předmětů - bazénů, lehátek apod. Součástí balení jsou 3 různě velké násady na ventilky. Rozměry pumpy: 26 x 18 cm.
Nožní pumpa objem 3 l vám usnadní nafukování objemných nafukovacích předmětů - bazénů, lehátek apod. Součástí balení jsou 3 různě velké násady na ventilky. Rozměry pumpy: 26 x 18 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pumpa nášlapná |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 6920388608800 |
| Výška přepravní: | 7,5cm |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Hloubka přepravní: | 28cm |
| Objem přepravní: | 4,62dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,489kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
