PCSKW MEZIKUS BEKO
Mezikus,BEKO PCSKW,,Příslušenství pro pračky,,Hmotnost netto 4 kg,Hmotnost brutto 4,5 kg,Délka 575mm,Šířka 660 mm,Výška 78 mm,Hloubka skeletu sušičky 60 cm,Hloubka skeletu pračky 49 cm,
Mezikus
BEKO PCSKW
Příslušenství pro pračky
Hmotnost netto 4 kg
Hmotnost brutto 4,5 kg
Délka 575mm
Šířka 660 mm
Výška 78 mm
Hloubka skeletu sušičky 60 cm
Hloubka skeletu pračky 49 cm
BEKO PCSKW
Příslušenství pro pračky
Hmotnost netto 4 kg
Hmotnost brutto 4,5 kg
Délka 575mm
Šířka 660 mm
Výška 78 mm
Hloubka skeletu sušičky 60 cm
Hloubka skeletu pračky 49 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství praní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.52 kg |
| EAN: | 8690842767050 |
| Výška s obalem: | 78 mm |
| Šířka s obalem: | 660 mm |
| Hloubka s obalem: | 575 mm |
| Výška: | 6,7 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 54,6 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
