WD90DG5G34BBLE PRAČKA SE SUŠ SAMSUNG
Informační list výrobku
Pračka se sušičkou,Samsung WD90DG5G34BBLE,,Max. otáčky při odstřeďování 1 400 rpm,Typ modelu Samostatně stojící model,Jazyk ovládacího panelu Angličtina,Připojení Wi-Fi,Kompatibilita SmartThings,Počet programů pračky 14,,Energetická třída (praní a sušení) E,Energetická třída (praní) A,Spotřeba energie (praní a sušení) 326 kWh/100 c.,Spotřeba energie (praní) 44 kWh/100 c.,Kapacita pračky (praní a sušení) 5 kg,Kapacita pračky (praní) 9 kg,Vážená spotřeba vody na cyklus (praní a sušení) 80 l,Vážená spotřeba vody na cyklus (praní) 50 l,Doba trvání (praní a sušení) 520 min (8,67 h),Doba trvání (pra
Pračka se sušičkou
Samsung WD90DG5G34BBLE
Max. otáčky při odstřeďování 1 400 rpm
Typ modelu Samostatně stojící model
Jazyk ovládacího panelu Angličtina
Připojení Wi-Fi
Kompatibilita SmartThings
Počet programů pračky 14
Energetická třída (praní a sušení) E
Energetická třída (praní) A
Spotřeba energie (praní a sušení) 326 kWh/100 c.
Spotřeba energie (praní) 44 kWh/100 c.
Kapacita pračky (praní a sušení) 5 kg
Kapacita pračky (praní) 9 kg
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní a sušení) 80 l
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní) 50 l
Doba trvání (praní a sušení) 520 min (8,67 h)
Doba trvání (praní) 228 min (3,8 h)
Třída účinnosti odstřeďování a sušení B
Emise hluku šířeného vzduchem (program ECO 40-60) A
Hlučnost odstředění 72 dB
Funkce pračky
Dětská pojistka, Displej, Invertorový motor, LED indikátory, Odložený start, Osvěžení prádla, Ovládaní mobilem, Parní program, Předmíchání pracího prostředku s vodou, Rychlý program, Váhová automatika, Zvukový signál ukončení programu, technologie EcoBubble
Rozměry
Hloubka pračky 56 cm
Hloubka korpusu pračky 48 cm
Šířka pračky 60 cm
Výška pračky 85 cm
Hmotnost pračky 65 kg
Rozměry balení
Výška balení 88 cm
Šířka balení 67 cm
Hloubka balení 57,6 cm
Samsung WD90DG5G34BBLE
Max. otáčky při odstřeďování 1 400 rpm
Typ modelu Samostatně stojící model
Jazyk ovládacího panelu Angličtina
Připojení Wi-Fi
Kompatibilita SmartThings
Počet programů pračky 14
Energetická třída (praní a sušení) E
Energetická třída (praní) A
Spotřeba energie (praní a sušení) 326 kWh/100 c.
Spotřeba energie (praní) 44 kWh/100 c.
Kapacita pračky (praní a sušení) 5 kg
Kapacita pračky (praní) 9 kg
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní a sušení) 80 l
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní) 50 l
Doba trvání (praní a sušení) 520 min (8,67 h)
Doba trvání (praní) 228 min (3,8 h)
Třída účinnosti odstřeďování a sušení B
Emise hluku šířeného vzduchem (program ECO 40-60) A
Hlučnost odstředění 72 dB
Funkce pračky
Dětská pojistka, Displej, Invertorový motor, LED indikátory, Odložený start, Osvěžení prádla, Ovládaní mobilem, Parní program, Předmíchání pracího prostředku s vodou, Rychlý program, Váhová automatika, Zvukový signál ukončení programu, technologie EcoBubble
Rozměry
Hloubka pračky 56 cm
Hloubka korpusu pračky 48 cm
Šířka pračky 60 cm
Výška pračky 85 cm
Hmotnost pračky 65 kg
Rozměry balení
Výška balení 88 cm
Šířka balení 67 cm
Hloubka balení 57,6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky se sušičkou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 67 kg |
| EAN: | 8806097053026 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Otáčky: | 1 400 ot/min |
| Náplň praní: | 9 kg |
| Spotřeba 100 cyklů praní: | 44 kWh |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | LED |
| Náplň sušení: | 5 kg |
| Parní program: | Ano |
| Doba programu praní: | 3:48 |
| Speciální funkce: | AIR WASH,BUBBLE TECHNOLOGY,BUB |
| Doba programu se sušením: | 8:40 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody za cyklus: | 50 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2195177 |
| Počet programů: | 14 |
| Signalizace průběhu praní: | LED DISPLEJ |
| Odložený start: | Ano |
| Program jemné prádlo: | Ano |
| Výška s obalem: | 880 mm |
| Šířka s obalem: | 670 mm |
| Hloubka s obalem: | 576 mm |
| Množstevní automatika: | Ano |
| Hlučnost: | 72 dB |
| Hlučnost odstřeďování: | 72 dB |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 65 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
