VIDAR III out.powerbanka 96000mAh VIKING
Outdoorová powerbanka Viking VIDAR III,,Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 80 W),Wireless bezdrátové nabíjení (10 W),Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky,LED displej - stav baterie v procentech, aktivní výstupy a jejich zátěž v ampérech,Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 80 W,Možnosti nastavení výstupního napětí,Díky zabudovanému LED světlu poslouží i jako nouzová svítilna,,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 225,8 x 165 x 76 mm,Váha: 3,043kg,,Výstupy:,2 x Cigaretová zásuvka: 12V/15A (max),2 x USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18
Outdoorová powerbanka Viking VIDAR III
Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 80 W)
Wireless bezdrátové nabíjení (10 W)
Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky
LED displej - stav baterie v procentech, aktivní výstupy a jejich zátěž v ampérech
Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 80 W
Možnosti nastavení výstupního napětí
Díky zabudovanému LED světlu poslouží i jako nouzová svítilna
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 225,8 x 165 x 76 mm
Váha: 3,043kg
Výstupy:
2 x Cigaretová zásuvka: 12V/15A (max)
2 x USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max)
USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60 W max)
DC-JACK (5.5/2.1mm): 12/5A, 16.5V/4A, 20V/3.5A, 24V/3.5A (84 W max)
WIRELESS (Qi): 10 W
Vstupy:
DC Input (5.5/2.1mm): 18-24V/4A (Max)
Solární nabíjení: MPPT, 80W (Max)
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A
Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 80 W)
Wireless bezdrátové nabíjení (10 W)
Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky
LED displej - stav baterie v procentech, aktivní výstupy a jejich zátěž v ampérech
Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 80 W
Možnosti nastavení výstupního napětí
Díky zabudovanému LED světlu poslouží i jako nouzová svítilna
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 225,8 x 165 x 76 mm
Váha: 3,043kg
Výstupy:
2 x Cigaretová zásuvka: 12V/15A (max)
2 x USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max)
USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60 W max)
DC-JACK (5.5/2.1mm): 12/5A, 16.5V/4A, 20V/3.5A, 24V/3.5A (84 W max)
WIRELESS (Qi): 10 W
Vstupy:
DC Input (5.5/2.1mm): 18-24V/4A (Max)
Solární nabíjení: MPPT, 80W (Max)
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8595656509721 |
| Kapacita baterie: | 96 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 180 W |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 6 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | LED |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Výška: | 22,58 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Hloubka: | 7,6 cm |
| Hmotnost výrobku: | 3 043 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
