VIDAR II outd.powerbanka 72000mAh VIKING
Outdoorová powerbanka Viking VIDAR II,,Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 70 W),Wireless bezdrátové nabíjení (10 W),Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky,Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 80 W,Možnosti nastavení výstupního napětí,Díky zabudovanému LED světlu poslouží i jako nouzová svítilna,,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 230 x 125 x 44 mm,Váha: 1,56 kg,,Výstupy:,Cigaretová zásuvka: 12V/15A (max),USB-A: 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/2A, 12V/1.5A (22W max),USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60W max),USB-C : 5V/2A, 9V/2A,
Outdoorová powerbanka Viking VIDAR II
Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 70 W)
Wireless bezdrátové nabíjení (10 W)
Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky
Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 80 W
Možnosti nastavení výstupního napětí
Díky zabudovanému LED světlu poslouží i jako nouzová svítilna
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 230 x 125 x 44 mm
Váha: 1,56 kg
Výstupy:
Cigaretová zásuvka: 12V/15A (max)
USB-A: 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/2A, 12V/1.5A (22W max)
USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60W max)
USB-C : 5V/2A, 9V/2A, 12V/2.25A
DC-JACK (5.5/2.1mm): 12/5A, 16.5V/4A, 20V/3.5A, 24V/3A (72W max)
WIRELESS (Qi): 10W
Vstupy:
DC Input (5.5/2.1mm): 18-24V/4A(Max)
Solární nabíjení (JACK): 80W (max)
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A
Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 70 W)
Wireless bezdrátové nabíjení (10 W)
Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky
Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 80 W
Možnosti nastavení výstupního napětí
Díky zabudovanému LED světlu poslouží i jako nouzová svítilna
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 230 x 125 x 44 mm
Váha: 1,56 kg
Výstupy:
Cigaretová zásuvka: 12V/15A (max)
USB-A: 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/2A, 12V/1.5A (22W max)
USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60W max)
USB-C : 5V/2A, 9V/2A, 12V/2.25A
DC-JACK (5.5/2.1mm): 12/5A, 16.5V/4A, 20V/3.5A, 24V/3A (72W max)
WIRELESS (Qi): 10W
Vstupy:
DC Input (5.5/2.1mm): 18-24V/4A(Max)
Solární nabíjení (JACK): 80W (max)
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.09 kg |
| EAN: | 8595656509714 |
| Kapacita baterie: | 72 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 180 W |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 5 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | NE |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Výška: | 23 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Hloubka: | 4,4 cm |
| Hmotnost výrobku: | 1 558 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
