VIDAR I outd.powerbanka 38400mAh VIKING
Outdoorová powerbanka Viking VIDAR I,,Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 84 W),Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky,LED displej - stav baterie, indikace nabíjení, indikace aktivního vstupu/výstupu,Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 60 W,Možnosti nastavení výstupního napětí,,Materiál,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 185 x 121 x 40 mm,Váha: 857 g,,Výstupy:,Cigaretová zásuvka: 12-16V/10A (160W max),USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max),USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60W max),DC-JACK (5.5/2.1mm): 12V/5A, 16.5V/4
Outdoorová powerbanka Viking VIDAR I
Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 84 W)
Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky
LED displej - stav baterie, indikace nabíjení, indikace aktivního vstupu/výstupu
Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 60 W
Možnosti nastavení výstupního napětí
Materiál
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 185 x 121 x 40 mm
Váha: 857 g
Výstupy:
Cigaretová zásuvka: 12-16V/10A (160W max)
USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60W max)
DC-JACK (5.5/2.1mm): 12V/5A, 16.5V/4A, 20V/3.5A, 24V/3.5A (84W max)
Vstupy:
DC Input (5.5/2.1mm): 12-24V/3A(Max)
Solární nabíjení: 60W (Max)
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A
Rychlé nabíjení přes USB-C nebo DC-JACK (nabíjecí výkon až 84 W)
Fukce Pass-Through umožňuje současné nabíjení i používání powerbanky
LED displej - stav baterie, indikace nabíjení, indikace aktivního vstupu/výstupu
Powerbanku lze nabít solárním panelem o výkonu až 60 W
Možnosti nastavení výstupního napětí
Materiál
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 185 x 121 x 40 mm
Váha: 857 g
Výstupy:
Cigaretová zásuvka: 12-16V/10A (160W max)
USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60W max)
DC-JACK (5.5/2.1mm): 12V/5A, 16.5V/4A, 20V/3.5A, 24V/3.5A (84W max)
Vstupy:
DC Input (5.5/2.1mm): 12-24V/3A(Max)
Solární nabíjení: 60W (Max)
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| EAN: | 8595656509707 |
| Kapacita baterie: | 38 400 mAh |
| Výstupní výkon: | 138 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 4 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | LED |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Výška: | 18,5 cm |
| Šířka: | 12,1 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Hmotnost výrobku: | 857 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
