VALI150 bater. generátor 10000mAh VIKING
Bateriový generátor Viking VALI150,,Disponuje maximálním výkonem až 150 W,Univerzální použití díky různým výstupům (USB-C, USB-A, DC jack 5521, AC230V),Kapacita baterie 148Wh,Rychlé nabíjení a možnost solárního napájení,Funkce pass-through pro současné nabíjení a vybíjení,Kompaktní a lehký design pro snadnou přenosnost,Přehledný LED display a vestavěná LED svítilna,,Materiál:Konstrukce ze slitiny hliníku,Baterie: Li-ion,Rozměr: 210 x 120 x 53 mm,Váha: 1550g,,DC35135 vstup: 12V~21V/3A 63W max.,USB-C vstup/výstup: 5V/9V/12V/15V/3A 20V/5A 100W max.,2 x USB-A výstup: 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 18W max.,
Bateriový generátor Viking VALI150
Disponuje maximálním výkonem až 150 W
Univerzální použití díky různým výstupům (USB-C, USB-A, DC jack 5521, AC230V)
Kapacita baterie 148Wh
Rychlé nabíjení a možnost solárního napájení
Funkce pass-through pro současné nabíjení a vybíjení
Kompaktní a lehký design pro snadnou přenosnost
Přehledný LED display a vestavěná LED svítilna
Materiál:Konstrukce ze slitiny hliníku
Baterie: Li-ion
Rozměr: 210 x 120 x 53 mm
Váha: 1550g
DC35135 vstup: 12V~21V/3A 63W max.
USB-C vstup/výstup: 5V/9V/12V/15V/3A 20V/5A 100W max.
2 x USB-A výstup: 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 18W max.
USB-A1 + USB-A2: 5V/3A 15W max.
2 x DC5521 výstup: 12V/3A 72W total max.
Disponuje maximálním výkonem až 150 W
Univerzální použití díky různým výstupům (USB-C, USB-A, DC jack 5521, AC230V)
Kapacita baterie 148Wh
Rychlé nabíjení a možnost solárního napájení
Funkce pass-through pro současné nabíjení a vybíjení
Kompaktní a lehký design pro snadnou přenosnost
Přehledný LED display a vestavěná LED svítilna
Materiál:Konstrukce ze slitiny hliníku
Baterie: Li-ion
Rozměr: 210 x 120 x 53 mm
Váha: 1550g
DC35135 vstup: 12V~21V/3A 63W max.
USB-C vstup/výstup: 5V/9V/12V/15V/3A 20V/5A 100W max.
2 x USB-A výstup: 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 18W max.
USB-A1 + USB-A2: 5V/3A 15W max.
2 x DC5521 výstup: 12V/3A 72W total max.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.97 kg |
| EAN: | 8595656508922 |
| Kapacita baterie: | 10 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 150 W |
| Výstupní proud: | 5,0 A |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet výstupů: | 6 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | LED |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Výška: | 21 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Hloubka: | 5,3 cm |
| Hmotnost výrobku: | 1 550 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
