UltraPack Qi2 5000mAh EM52 titan EPICO
Powerbanka,Epico UltraPack Qi2 5000mAh Mag+ EM52 titan,,MagSafe,Kapacita 5000 W,Výstupní proud 2A,Výstupní výkon 20 W,Indikátor stavu nabití LED,,Typ vstupního konektoru USB- C,Typ výstupního konektoru USB-C,Počet výstupů 2,Typ baterie Li-Ion,Technologie nabíjení Power delivery
Powerbanka
Epico UltraPack Qi2 5000mAh Mag+ EM52 titan
MagSafe
Kapacita 5000 W
Výstupní proud 2A
Výstupní výkon 20 W
Indikátor stavu nabití LED
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 2
Typ baterie Li-Ion
Technologie nabíjení Power delivery
Epico UltraPack Qi2 5000mAh Mag+ EM52 titan
MagSafe
Kapacita 5000 W
Výstupní proud 2A
Výstupní výkon 20 W
Indikátor stavu nabití LED
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 2
Typ baterie Li-Ion
Technologie nabíjení Power delivery
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8596049200621 |
| Kapacita baterie: | 5 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 20 W |
| Výstupní proud: | 2 A |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet výstupů: | 2 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | NE |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Technologie nabíjení: | Power delivery |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 0,86 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
