UltraPack 4v1 10000mAh Mag+ EM68 EPICO
Powerbanka,Epico UltraPack 4v1 10000mAh Mag+ EM68,,Integrovaný kabel,MagSafe,Kapacita 10000 W,Výstupní proud 3A,Výstupní výkon 22,5 W,Displej,Indikátor stavu nabití Displej,,Typ vstupního konektoru USB- C,Typ výstupního konektoru USB-C,Počet výstupů 4,Typ baterie Li-Polymer,Technologie nabíjení Power delivery
Powerbanka
Epico UltraPack 4v1 10000mAh Mag+ EM68
Integrovaný kabel
MagSafe
Kapacita 10000 W
Výstupní proud 3A
Výstupní výkon 22,5 W
Displej
Indikátor stavu nabití Displej
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 4
Typ baterie Li-Polymer
Technologie nabíjení Power delivery
Epico UltraPack 4v1 10000mAh Mag+ EM68
Integrovaný kabel
MagSafe
Kapacita 10000 W
Výstupní proud 3A
Výstupní výkon 22,5 W
Displej
Indikátor stavu nabití Displej
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 4
Typ baterie Li-Polymer
Technologie nabíjení Power delivery
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8596049203493 |
| Kapacita baterie: | 10 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 22,5 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 4 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | ANO |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Technologie nabíjení: | Power delivery |
| Výška: | 11,2 cm |
| Šířka: | 7,1 cm |
| Hloubka: | 1,8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
