UltraPack 3v1 10 000mAh Mag+ ET50 EPICO
Powerbanka,Epico UltraPack 3v1 10 000mAh Mag+ ET50,,Integrovaný kabel,MagSafe,Kapacita 10000 W,Výstupní proud 3A,Výstupní výkon 30 W,Indikátor stavu nabití LED,,Typ vstupního konektoru USB- C,Typ výstupního konektoru USB-C,Počet výstupů 3,Typ baterie Li-Ion,Technologie nabíjení PD 30W
Powerbanka
Epico UltraPack 3v1 10 000mAh Mag+ ET50
Integrovaný kabel
MagSafe
Kapacita 10000 W
Výstupní proud 3A
Výstupní výkon 30 W
Indikátor stavu nabití LED
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 3
Typ baterie Li-Ion
Technologie nabíjení PD 30W
Epico UltraPack 3v1 10 000mAh Mag+ ET50
Integrovaný kabel
MagSafe
Kapacita 10000 W
Výstupní proud 3A
Výstupní výkon 30 W
Indikátor stavu nabití LED
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 3
Typ baterie Li-Ion
Technologie nabíjení PD 30W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8596049198928 |
| Kapacita baterie: | 10 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 30 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet výstupů: | 3 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | NE |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Technologie nabíjení: | PD 30W |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Hloubka: | 3,2 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
