UltraBase 4in1 8000mAh Fold EF50 EPICO
Powerbanka,Epico UltraBase 4in1 8000mAh Fold EF50,,MagSafe,Kapacita 8000 W,Výstupní proud 3A,Výstupní výkon 20 W,Indikátor stavu nabití LED,,Typ vstupního konektoru USB- C,Typ výstupního konektoru USB-C,Počet výstupů 4,Typ baterie Li-Polymer,Technologie nabíjení Qi
Powerbanka
Epico UltraBase 4in1 8000mAh Fold EF50
MagSafe
Kapacita 8000 W
Výstupní proud 3A
Výstupní výkon 20 W
Indikátor stavu nabití LED
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 4
Typ baterie Li-Polymer
Technologie nabíjení Qi
Epico UltraBase 4in1 8000mAh Fold EF50
MagSafe
Kapacita 8000 W
Výstupní proud 3A
Výstupní výkon 20 W
Indikátor stavu nabití LED
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 4
Typ baterie Li-Polymer
Technologie nabíjení Qi
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8596049203752 |
| Kapacita baterie: | 8 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 20 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 4 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | NE |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Technologie nabíjení: | Qi |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 0,86 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
