UlraPack 45W 20000mAh PB EP25 EPICO
Powerbanka,Epico UlraPack 45W 20000mAh PB EP25,,Integrovaný kabel,Rychlonabíjení,Kapacita 20000 W,Výstupní proud 3A,Výstupní výkon 45 W,Displej,Indikátor stavu nabití Displej,,Typ vstupního konektoru USB- C,Typ výstupního konektoru USB-C,Počet výstupů 3,Typ baterie Li-Polymer,Technologie nabíjení PD 45W
Powerbanka
Epico UlraPack 45W 20000mAh PB EP25
Integrovaný kabel
Rychlonabíjení
Kapacita 20000 W
Výstupní proud 3A
Výstupní výkon 45 W
Displej
Indikátor stavu nabití Displej
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 3
Typ baterie Li-Polymer
Technologie nabíjení PD 45W
Epico UlraPack 45W 20000mAh PB EP25
Integrovaný kabel
Rychlonabíjení
Kapacita 20000 W
Výstupní proud 3A
Výstupní výkon 45 W
Displej
Indikátor stavu nabití Displej
Typ vstupního konektoru USB- C
Typ výstupního konektoru USB-C
Počet výstupů 3
Typ baterie Li-Polymer
Technologie nabíjení PD 45W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8596049203509 |
| Kapacita baterie: | 20 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 45 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 3 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | ANO |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Technologie nabíjení: | PD 45W |
| Výška: | 7,3 cm |
| Šířka: | 6,4 cm |
| Hloubka: | 2,6 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
