TYR III solár.powerbanka 30000mAh VIKING
Solární powerbanka VIKING TYR IIIv,,Kapacita baterie 30 000mAh/3.7V (111Wh),Podpora rychlonabíjení až 22.5W,Odolné zpracování proti otřesům a nárazům,Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP54,Integrovaná LED svítilna s SOS režimem,Wireless bezdrátové nabíjení 15W s magnetickým připojením,Vlastní rychlonabíjení až 18W,,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 171 x 98 x63 mm,Váha: 970g,,Výstupy:,USB-A 1 a 2 výstup: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/2A; 12V/1.5A (QC22.5 Max),USB-C: 5V/3A; 9V/2.2A; 12V/1 .67A (PD20W Max),Výkon solárních panelů: 5V/1.6A 8W Max,Vstupy:,USB-C: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A (PD18W Max),
Solární powerbanka VIKING TYR IIIv
Kapacita baterie 30 000mAh/3.7V (111Wh)
Podpora rychlonabíjení až 22.5W
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP54
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W s magnetickým připojením
Vlastní rychlonabíjení až 18W
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 171 x 98 x63 mm
Váha: 970g
Výstupy:
USB-A 1 a 2 výstup: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/2A; 12V/1.5A (QC22.5 Max)
USB-C: 5V/3A; 9V/2.2A; 12V/1 .67A (PD20W Max)
Výkon solárních panelů: 5V/1.6A 8W Max
Vstupy:
USB-C: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A (PD18W Max)
Kapacita baterie 30 000mAh/3.7V (111Wh)
Podpora rychlonabíjení až 22.5W
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP54
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W s magnetickým připojením
Vlastní rychlonabíjení až 18W
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 171 x 98 x63 mm
Váha: 970g
Výstupy:
USB-A 1 a 2 výstup: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/2A; 12V/1.5A (QC22.5 Max)
USB-C: 5V/3A; 9V/2.2A; 12V/1 .67A (PD20W Max)
Výkon solárních panelů: 5V/1.6A 8W Max
Vstupy:
USB-C: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A (PD18W Max)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 8595656509028 |
| Kapacita baterie: | 30 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 22,5 W |
| Výstupní proud: | 5,0 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 3 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | LED |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Technologie nabíjení: | QC 3.0 |
| Výška: | 17,1 cm |
| Šířka: | 9,8 cm |
| Hloubka: | 6,3 cm |
| Hmotnost výrobku: | 970 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
