SlimDual 5000mAh SQ1B3D stříbr. CUBENEST
Power bank,Cubenest SQ1B3 Silver,Kapacita: 5000 mAh,Technologie nabíjení: Qi,Výstupní proud: 3 A,Výstupní výkon : 15 W,Typ vstupního konektoru: USB-C,Typ výstupního konektoru: USB-C,Indikátor stavu nabití: LED,Typ baterie: Li-Ion,Vlastnosti: MagSafe,Barva: Stříbrná,Výška : 14,6 cm,Šířka : 6,8 cm,Hloubka : 0,7 cm,Hmotnost: 120 g
Power bank
Cubenest SQ1B3 Silver
Kapacita: 5000 mAh
Technologie nabíjení: Qi
Výstupní proud: 3 A
Výstupní výkon : 15 W
Typ vstupního konektoru: USB-C
Typ výstupního konektoru: USB-C
Indikátor stavu nabití: LED
Typ baterie: Li-Ion
Vlastnosti: MagSafe
Barva: Stříbrná
Výška : 14,6 cm
Šířka : 6,8 cm
Hloubka : 0,7 cm
Hmotnost: 120 g
Cubenest SQ1B3 Silver
Kapacita: 5000 mAh
Technologie nabíjení: Qi
Výstupní proud: 3 A
Výstupní výkon : 15 W
Typ vstupního konektoru: USB-C
Typ výstupního konektoru: USB-C
Indikátor stavu nabití: LED
Typ baterie: Li-Ion
Vlastnosti: MagSafe
Barva: Stříbrná
Výška : 14,6 cm
Šířka : 6,8 cm
Hloubka : 0,7 cm
Hmotnost: 120 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 6974699972273 |
| Kapacita baterie: | 5 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 15 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | NE |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Technologie nabíjení: | Qi |
| Výška: | 14,6 cm |
| Šířka: | 6,8 cm |
| Hloubka: | 0,7 cm |
| Hmotnost výrobku: | 120 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
