SKADI III out.powerbanka 30000mAh VIKING
Outdoorová powerbanka Viking SKADI III,,Kapacita baterie 30 000mAh/3.7V (111Wh),Podpora rychlonabíjení až PD65W,Odolné zpracování proti otřesům a nárazům,Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66,Integrovaná LED svítilna s SOS režimem,Wireless bezdrátové nabíjení 15W,,Materiál: ABS + PC,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 175 x 93 x 47mm,Váha: 820g,,Výstupy:,2 x USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max),USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/3.25A (PD65W max),DC - JACK (5525) 12V/2A max(24W),Wireless (Qi) 15W (max),,Vstupy:,USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/3A (PD60W max),
Outdoorová powerbanka Viking SKADI III
Kapacita baterie 30 000mAh/3.7V (111Wh)
Podpora rychlonabíjení až PD65W
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W
Materiál: ABS + PC
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 175 x 93 x 47mm
Váha: 820g
Výstupy:
2 x USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)
USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/3.25A (PD65W max)
DC - JACK (5525) 12V/2A max(24W)
Wireless (Qi) 15W (max)
Vstupy:
USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/3A (PD60W max)
Kapacita baterie 30 000mAh/3.7V (111Wh)
Podpora rychlonabíjení až PD65W
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W
Materiál: ABS + PC
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 175 x 93 x 47mm
Váha: 820g
Výstupy:
2 x USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)
USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/3.25A (PD65W max)
DC - JACK (5525) 12V/2A max(24W)
Wireless (Qi) 15W (max)
Vstupy:
USB-C: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/3A (PD60W max)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 8595656509684 |
| Kapacita baterie: | 30 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 65 W |
| Výstupní proud: | 3,25 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 4 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | NE |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Technologie nabíjení: | QC 3.0 |
| Výška: | 17,5 cm |
| Šířka: | 9,3 cm |
| Hloubka: | 4,7 cm |
| Hmotnost výrobku: | 820 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
