SKADI I outd.powerbanka 10000mAh VIKING
Outdoorová powerbanka Viking SKADI I,,Kapacita baterie 10 000mAh/3.7V (37Wh),Podpora rychlonabíjení až 22.5W,Odolné zpracování proti otřesům a nárazům,Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66,Integrovaná LED svítilna s SOS režimem,Wireless bezdrátové nabíjení 15W,,Materiál: ABS + PC,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 175 x 93 x 22mm,Váha: 386g,,Výstupy:,USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A,12V/1.5A (22.5W max),USB-C: 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A, (PD18W max),Wireless (Qi): 15W (max),,Vstupy:,USB-C:5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max),
Outdoorová powerbanka Viking SKADI I
Kapacita baterie 10 000mAh/3.7V (37Wh)
Podpora rychlonabíjení až 22.5W
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W
Materiál: ABS + PC
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 175 x 93 x 22mm
Váha: 386g
Výstupy:
USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A,12V/1.5A (22.5W max)
USB-C: 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A, (PD18W max)
Wireless (Qi): 15W (max)
Vstupy:
USB-C:5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max)
Kapacita baterie 10 000mAh/3.7V (37Wh)
Podpora rychlonabíjení až 22.5W
Odolné zpracování proti otřesům a nárazům
Vysoká odolnost proti prachu a vodě IP66
Integrovaná LED svítilna s SOS režimem
Wireless bezdrátové nabíjení 15W
Materiál: ABS + PC
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 175 x 93 x 22mm
Váha: 386g
Výstupy:
USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A,12V/1.5A (22.5W max)
USB-C: 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A, (PD18W max)
Wireless (Qi): 15W (max)
Vstupy:
USB-C:5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A (PD30W max)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8595656509660 |
| Kapacita baterie: | 10 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 18 W |
| Výstupní proud: | 5,0 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 2 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | NE |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Technologie nabíjení: | QC 3.0 |
| Výška: | 17,5 cm |
| Šířka: | 9,3 cm |
| Hloubka: | 2,2 cm |
| Hmotnost výrobku: | 386 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
