PN-961PD powerbanka 10000mAh VIKING
Powerbanka,Viking PN-961PD 10000mAh,,Kapacita baterie 10000 mAh (37Wh),Podpora rychlého nabíjení (USB-C Power Delivery a Qualcomm Quick Charge 3.0),2x USB-A a 1x USB-C výstup,USB-C, Apple Lightning i Micro USB vstup pro flexibilní možnosti dobíjení powerbanky,Automatická detekce připojeného zařízení díky MCU čipu,Inteligentní ochrana proti přepětí, přehřátí a přebití,LED display ukazuje stav nabití baterie,,Baterie: lithium-polymer,Rozměr: 145.5 x 72.8 x 14.3 mm,Váha: 220g,,Výstupní USB-A (QC3.0): 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max),Výstupní USB-C (PD3.0): 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max),Vstup
Powerbanka
Viking PN-961PD 10000mAh
Kapacita baterie 10000 mAh (37Wh)
Podpora rychlého nabíjení (USB-C Power Delivery a Qualcomm Quick Charge 3.0)
2x USB-A a 1x USB-C výstup
USB-C, Apple Lightning i Micro USB vstup pro flexibilní možnosti dobíjení powerbanky
Automatická detekce připojeného zařízení díky MCU čipu
Inteligentní ochrana proti přepětí, přehřátí a přebití
LED display ukazuje stav nabití baterie
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 145.5 x 72.8 x 14.3 mm
Váha: 220g
Výstupní USB-A (QC3.0): 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max)
Výstupní USB-C (PD3.0): 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max)
Vstupní micro USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Vstupní USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Vstupní Apple Lightning: 5V/2A
Viking PN-961PD 10000mAh
Kapacita baterie 10000 mAh (37Wh)
Podpora rychlého nabíjení (USB-C Power Delivery a Qualcomm Quick Charge 3.0)
2x USB-A a 1x USB-C výstup
USB-C, Apple Lightning i Micro USB vstup pro flexibilní možnosti dobíjení powerbanky
Automatická detekce připojeného zařízení díky MCU čipu
Inteligentní ochrana proti přepětí, přehřátí a přebití
LED display ukazuje stav nabití baterie
Baterie: lithium-polymer
Rozměr: 145.5 x 72.8 x 14.3 mm
Váha: 220g
Výstupní USB-A (QC3.0): 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max)
Výstupní USB-C (PD3.0): 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max)
Vstupní micro USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Vstupní USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Vstupní Apple Lightning: 5V/2A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8595656505129 |
| Kapacita baterie: | 10 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 18 W |
| Výstupní proud: | 3,42 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 3 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | LED |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Technologie nabíjení: | QC 3.0 |
| Výška: | 14,55 cm |
| Šířka: | 7,28 cm |
| Hloubka: | 1,43 cm |
| Hmotnost výrobku: | 220 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
