GO 10 powerbanka 10000mAh VIKING
Power banka,Viking go10 10000mAh,,Kapacita baterie 10000mAh (37Wh),2x USB-A výstup s maximálním výkonem 15 W,USB-C, Micro USB a Lightning vstup pro dobíjení powerbanky,Inteligentní ochrana proti přepětí, přehřátí a přebití,Přehledný LED display ukazuje stav nabití baterie,LED světlo pro nouzové situace,,Materiál: ABS + PC,Baterie: polymer lithium,Rozměr: 99 x 62 x22 mm,Váha: 190g,,USB 2.0 výstupní napětí/proud: 5V / 3A,USB 2.0 výstupní napětí/proud: 5V / 3A,USB-C vstupní napětí/proud: DC5V / 2A,Lightning vstupní napětí/proud: DC5V / 2A,Micro USB vstupní napětí/proud: DC5V / 2A,
Power banka
Viking go10 10000mAh
Kapacita baterie 10000mAh (37Wh)
2x USB-A výstup s maximálním výkonem 15 W
USB-C, Micro USB a Lightning vstup pro dobíjení powerbanky
Inteligentní ochrana proti přepětí, přehřátí a přebití
Přehledný LED display ukazuje stav nabití baterie
LED světlo pro nouzové situace
Materiál: ABS + PC
Baterie: polymer lithium
Rozměr: 99 x 62 x22 mm
Váha: 190g
USB 2.0 výstupní napětí/proud: 5V / 3A
USB 2.0 výstupní napětí/proud: 5V / 3A
USB-C vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
Lightning vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
Micro USB vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
Viking go10 10000mAh
Kapacita baterie 10000mAh (37Wh)
2x USB-A výstup s maximálním výkonem 15 W
USB-C, Micro USB a Lightning vstup pro dobíjení powerbanky
Inteligentní ochrana proti přepětí, přehřátí a přebití
Přehledný LED display ukazuje stav nabití baterie
LED světlo pro nouzové situace
Materiál: ABS + PC
Baterie: polymer lithium
Rozměr: 99 x 62 x22 mm
Váha: 190g
USB 2.0 výstupní napětí/proud: 5V / 3A
USB 2.0 výstupní napětí/proud: 5V / 3A
USB-C vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
Lightning vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
Micro USB vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595656505563 |
| Kapacita baterie: | 10 000 mAh |
| Výstupní výkon: | 15 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 2 |
| Displej: | LED |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Výška: | 9,9 cm |
| Šířka: | 6,2 cm |
| Hloubka: | 2,2 cm |
| Hmotnost výrobku: | 190 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
