iPhone Air Bumper Black APPLE
Ochranný rámeček na iPhone Air,Apple iPhone Air Bumper Black,,Tenký a lehký ochranný rámeček ze zesíleného polykarbonátu spolehlivě chrání hrany telefonu,Tlačítka jsou nově navržená s důrazem na přesnou haptickou i zvukovou odezvu,Ochranný rámeček iPhone Air krásně obepíná a podtrhuje jeho neskutečně tenký design,Je dokonale kompatibilní s ovladačem fotoaparátu a rozpozná i precizní pohyby prstů jako klikání a posouvání,K jeho dvěma úchytům si můžeš bezpečné přichytit crossbody popruh, a mít tak při nošení iPhonu Air volné ruce,,Barva Černá
Ochranný rámeček na iPhone Air
Apple iPhone Air Bumper Black
Tenký a lehký ochranný rámeček ze zesíleného polykarbonátu spolehlivě chrání hrany telefonu
Tlačítka jsou nově navržená s důrazem na přesnou haptickou i zvukovou odezvu
Ochranný rámeček iPhone Air krásně obepíná a podtrhuje jeho neskutečně tenký design
Je dokonale kompatibilní s ovladačem fotoaparátu a rozpozná i precizní pohyby prstů jako klikání a posouvání
K jeho dvěma úchytům si můžeš bezpečné přichytit crossbody popruh, a mít tak při nošení iPhonu Air volné ruce
Barva Černá
Apple iPhone Air Bumper Black
Tenký a lehký ochranný rámeček ze zesíleného polykarbonátu spolehlivě chrání hrany telefonu
Tlačítka jsou nově navržená s důrazem na přesnou haptickou i zvukovou odezvu
Ochranný rámeček iPhone Air krásně obepíná a podtrhuje jeho neskutečně tenký design
Je dokonale kompatibilní s ovladačem fotoaparátu a rozpozná i precizní pohyby prstů jako klikání a posouvání
K jeho dvěma úchytům si můžeš bezpečné přichytit crossbody popruh, a mít tak při nošení iPhonu Air volné ruce
Barva Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 195950751383 |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 9,2 cm |
| Hloubka: | 1,3 cm |
| Barva: | Černá |
| Part Number: | MH004ZM/A |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
