HeroMatte Pro Mag+ iP16e/17e black EPICO
Kryt na mobil,HeroMatte Pro Mag+ Case iPhone 16e/17e,,Značka: Epico,Pro značku: Apple,Materiál: TPU,Vlastnosti: MagSafe,,Hmotnost: 31g,Barva Černá
Kryt na mobil
HeroMatte Pro Mag+ Case iPhone 16e/17e
Značka: Epico
Pro značku: Apple
Materiál: TPU
Vlastnosti: MagSafe
Hmotnost: 31g
Barva Černá
HeroMatte Pro Mag+ Case iPhone 16e/17e
Značka: Epico
Pro značku: Apple
Materiál: TPU
Vlastnosti: MagSafe
Hmotnost: 31g
Barva Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8596049208887 |
| Modelová řada: | iPhone 16e |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 7,7 cm |
| Hloubka: | 1,3 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 31 g |
| Part Number: | 93610101300009 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
