Crystal Palace Snap case iPh16 Pro ZAGG
Zadní kryt na mobil,Crystal Palace Snap case iPhone 16 Pro Clear,,Pro model: iPhone 16 Pro,Vlastnosti a funkce: Odolné,Typ: Zadní kryt,Pro značku: Apple,,Hmotnost: 70 g,Barva: Čirá
Zadní kryt na mobil
Crystal Palace Snap case iPhone 16 Pro Clear
Pro model: iPhone 16 Pro
Vlastnosti a funkce: Odolné
Typ: Zadní kryt
Pro značku: Apple
Hmotnost: 70 g
Barva: Čirá
Crystal Palace Snap case iPhone 16 Pro Clear
Pro model: iPhone 16 Pro
Vlastnosti a funkce: Odolné
Typ: Zadní kryt
Pro značku: Apple
Hmotnost: 70 g
Barva: Čirá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 840390318800 |
| Materiál: | Plast |
| Typ pouzdra: | Zadní kryt |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 18 cm |
| Šířka: | 10,9 cm |
| Hloubka: | 2,1 cm |
| Barva: | ČIRÁ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
