Carbon Magn.Case Galaxy S26 D.BL SAMSUNG
Kryt na mobil,Karbonový kryt s magnetem Galaxy S26 Tmavě modrý,,Materiál: Aramidové vlákno,Vlastnosti: Designové,Barva: Tmavě modrá
Kryt na mobil
Karbonový kryt s magnetem Galaxy S26 Tmavě modrý
Materiál: Aramidové vlákno
Vlastnosti: Designové
Barva: Tmavě modrá
Karbonový kryt s magnetem Galaxy S26 Tmavě modrý
Materiál: Aramidové vlákno
Vlastnosti: Designové
Barva: Tmavě modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8806099133726 |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy S26 |
| Pro značku: | SAMSUNG |
| Výška: | 18,22 cm |
| Šířka: | 8,18 cm |
| Hloubka: | 1,53 cm |
| Barva: | TMAVĚ MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 23 g |
| Part Number: | EF-KS942SCEGWW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
