AirMatte iPhone 16e/17e EPICO
Kryt na mobil,AirMatte Case iPhone 16e/17e,,Značka: Epico,Pro značku: Apple,Materiál: TPU,Vlastnosti: Matný,,Hmotnost: 8g,Barva: Čirá
Kryt na mobil
AirMatte Case iPhone 16e/17e
Značka: Epico
Pro značku: Apple
Materiál: TPU
Vlastnosti: Matný
Hmotnost: 8g
Barva: Čirá
AirMatte Case iPhone 16e/17e
Značka: Epico
Pro značku: Apple
Materiál: TPU
Vlastnosti: Matný
Hmotnost: 8g
Barva: Čirá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8596049208870 |
| Modelová řada: | iPhone 16e |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 14,7 cm |
| Šířka: | 7,4 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Hmotnost výrobku: | 8 g |
| Part Number: | 93610101000014 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
