Pletivo E-Plast PH 100x50/2.2/400mm ZE (15m)
Pletivo je svařované.
Pletivo E-Plast PH 100 x 50 / 2.2 / 400 mm, ZE (15 m).
výška: 400 mm
síla drátu: 2,2 mm
délka: 15 m
materiál: poplastovaný drát
barva: zelená
Pletivo E-Plast se používá především k oplocení záhonků nebo malých zahrádek u domů či chat.
Pletivo je svařované.
výška: 400 mm
síla drátu: 2,2 mm
délka: 15 m
materiál: poplastovaný drát
barva: zelená
Pletivo E-Plast se používá především k oplocení záhonků nebo malých zahrádek u domů či chat.
Pletivo je svařované.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pletivo okrasné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8586008806971 |
| Šířka přepravní: | 21cm |
| Výška přepravní: | 42cm |
| Hloubka přepravní: | 21cm |
| Objem přepravní: | 18,522dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 3,7kg |
| Barva: | zelená |
| Výška: | 40cm |
| Oko: | 100x50mm |
| Povrchová úprava: | plast |
| Typ pletiva: | chovatelské |
| Použití: | chovatelské |
| Průměr drátu: | 2,2 |
| Vlastnost: | |
| Délka: | 0m |
| Balení: | |
| Napínací drát: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
