Pletivo králičí Zn 30/0.8/1000mm (50m)
Králičí pletivo se využívá zejména v zemědělství a lesnictví jako výplň při stavbě kurníků, klecí a také jako ochrana stromů a dřevin před okusem zvěří."
"oko: 30 mm
drát: 0,8 mm
materiál: Zn
výška: 1000 mm
délka: 50 m
Králičí pletivo se využívá zejména v zemědělství a lesnictví jako výplň při stavbě kurníků, klecí a také jako ochrana stromů a dřevin před okusem zvěří."
drát: 0,8 mm
materiál: Zn
výška: 1000 mm
délka: 50 m
Králičí pletivo se využívá zejména v zemědělství a lesnictví jako výplň při stavbě kurníků, klecí a také jako ochrana stromů a dřevin před okusem zvěří."
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pletivo králičí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8590419409423 |
| Šířka přepravní: | 15cm |
| Výška přepravní: | 102cm |
| Hloubka přepravní: | 15cm |
| Objem přepravní: | 22,95dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 14,5kg |
| Výška: | 100cm |
| Délka: | 50m |
| Oko: | 30mm |
| Povrchová úprava: | zinek |
| Typ pletiva: | chovatelské |
| Použití: | zemědělství, lesnictví |
| Průměr drátu: | 0,8 |
| Vlastnost: | |
| Barva: | |
| Balení: | |
| Napínací drát: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
