Pletivo králičí PH 13/0.9/1000mm ZE (25m)
Králičí pletivo se využívá zejména v zemědělství a lesnictví jako výplň při stavbě kurníků, klecí a také jako ochrana stromů a dřevin před okusem zvěří."
"oko: 13 mm
drát: 0,9 mm
materiál: PH
výška: 1000 mm
délka: 25 m
barva: zelená
Králičí pletivo se využívá zejména v zemědělství a lesnictví jako výplň při stavbě kurníků, klecí a také jako ochrana stromů a dřevin před okusem zvěří."
drát: 0,9 mm
materiál: PH
výška: 1000 mm
délka: 25 m
barva: zelená
Králičí pletivo se využívá zejména v zemědělství a lesnictví jako výplň při stavbě kurníků, klecí a také jako ochrana stromů a dřevin před okusem zvěří."
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pletivo králičí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8590419409294 |
| Šířka přepravní: | 15,5cm |
| Výška přepravní: | 102cm |
| Hloubka přepravní: | 15,5cm |
| Objem přepravní: | 24,5055dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 10kg |
| Výška: | 100cm |
| Délka: | 25m |
| Oko: | 13mm |
| Povrchová úprava: | PH |
| Typ pletiva: | chovatelské |
| Použití: | chovatelství |
| Průměr drátu: | 0,9 |
| Barva: | zelené |
| Vlastnost: | |
| Balení: | |
| Napínací drát: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
