Pistole 8 funkcí PH + příslušenství SOFT
materiál: ABS + TPR
Pistole 8 funkcí PH + příslušenství. SOFT.
sada obsahuje:
- 1 ks postřikovací pistole s 8 funkcemi
- 1 ks rychlospojka 1/2"
- 1 ks rychlospojka 1/2" - 3/4"
- 1 ks adaptér 1/2"
materiál: ABS + TPR
sada obsahuje:
- 1 ks postřikovací pistole s 8 funkcemi
- 1 ks rychlospojka 1/2"
- 1 ks rychlospojka 1/2" - 3/4"
- 1 ks adaptér 1/2"
materiál: ABS + TPR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole sada |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590419770851 |
| Výška přepravní: | 3,8cm |
| Šířka přepravní: | 16,3cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 1,42462dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,18kg |
| Hmotnost: | 0kg |
| Elektroodpad: | |
| Listingový popis: | |
| Motor: | 0W |
| Auto konektor: | |
| Max. zdvihací síla s kladkou: | 0kg |
| Délka lana: | 0m |
| Max. zdvihací síla bez kladky: | 0kg |
| Přípojka motoru: | 0V |
| Průměr lana: | 0mm |
| Max. výška zdvihu bez kladky: | 0m |
| Max. výška zdvihu s kladkou: | 0m |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
