DeathAdder V3 Pro - White RAZER

Kód: 45020084
4 099 Kč
Skladem
Herní myš,Razer DeathAdder V3 Pro,PN RZ01-04630200-R3G1,,S Razer DeathAdder V3 Pro získává vítězství nový tvar. Jeho ikonický ergonomický tvar, vylepšený a přetavený s pomocí špičkových profesionálů v oblasti esportu, je nyní 63g vážícím železem, podpořený sadou špičkových vylepšení, která posouvají hranice soutěžního hraní. Je o více než 25 % lehčí než Razer DeathAdder V2 Pro a užijte si úroveň rychlosti a ovládání, kterou upřednostňují špičkoví světoví hráči, s jednou z nejlehčích ergonomických myší pro esporty, jaké byly kdy vytvořeny. Ikonický tvar Razer DeathAdder, který byl vyvinut ve sp

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herní myš
Razer DeathAdder V3 Pro
PN RZ01-04630200-R3G1

S Razer DeathAdder V3 Pro získává vítězství nový tvar. Jeho ikonický ergonomický tvar, vylepšený a přetavený s pomocí špičkových profesionálů v oblasti esportu, je nyní 63g vážícím železem, podpořený sadou špičkových vylepšení, která posouvají hranice soutěžního hraní. Je o více než 25 % lehčí než Razer DeathAdder V2 Pro a užijte si úroveň rychlosti a ovládání, kterou upřednostňují špičkoví světoví hráči, s jednou z nejlehčích ergonomických myší pro esporty, jaké byly kdy vytvořeny. Ikonický tvar Razer DeathAdder, který byl vyvinut ve spolupráci se špičkovými profesionály v oblasti esportu, byl dále vylepšen, aby pokračoval ve svém dědictví oceňované ovladatelnosti a pohodlí. Zcela nový snímač Razer poskytuje bezchybný výkon sledování na široké škále povrchů včetně skla – podporovaný inteligentními funkcemi pro lepší míření a kontrolu. Optické přepínače myši Razer Gen-3 - Od vylepšeného životního cyklu 90 milionů kliknutí s nulovými problémy s dvojitým kliknutím až po bleskovou aktivaci 0,2 ms bez zpoždění odskoku, má myš spolehlivost a rychlost stvořenou pro esporty. Díky připojení, které je o 25 % rychlejší než jakákoli jiná dostupná bezdrátová technologie, si vychutnáte vysoce výkonnou soutěžní hru s nízkou latencí, která zůstává plynulá a stabilní i v hlučném bezdrátovém prostředí. Díky menší a lehčí baterii, která se může pochlubit vyšší energetickou účinností, může tato bezdrátová ergonomická myš pro esporty běžet až 90 hodin nepřetržitého hraní a lze ji dobíjet přes USB typu C.

Ergonomie: Pravoruká
Připojení: Razer HyperSpeed Wireless
Životnost baterie: Až 90 hodin (nepřetržitý pohyb při 1000 Hz) Až 24 hodin (s HyperPolling Wireless Dongle, stálý pohyb při 4000 Hz)
Rychlost až 4000 Hz (0,25 ms) s Razer HyperPolling Wireless Dongle
Senzor: Focus Pro
Maximální citlivost: 30 000 DPI
Maximální rychlost: 750 IPS
Maximální zrychlení: 70 G
Programovatelná tlačítka: 5
Typ spínače: Optický spínač myši Gen-3
Životní cyklus spínačů: 90 milionů
Profily paměti: 1
Nohy myši 100% PTFE
Kabel SpeedFlex USB typu C
Rozměry (DxŠxV): 128 x 68 x 44 mm
Hmotnost 63g

Doplňkové parametry

Kategorie: Myši
Záruka: 24
Podsvícení myši: NE
Připojení myši: 2,4 GHz + BT
Ergonomie: Pro praváky
Nastavitelné rozlišení: Ano
Maximální rozlišení: 30 000 DPI
Typ snímače: Optický
Počet tlačítek myši: 5
Programovatelná tlačítka: Ano
Bluetooth: Ano
Provedení myši: Herní
Typ baterií myši: INTERNÍ BATERIE
Výška: 4,4 cm
Šířka: 6,8 cm
Hloubka: 12,8 cm
Barva: BÍLÁ
Hmotnost výrobku: 63 g
Part Number: RZ01-04630200-R3G1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: