Basilisk V3 Pro RAZER

Kód: 45020089
4 899 Kč
Není skladem
Herní myš,Razer Basilisk V3 Pro,PN RZ01-04620100-R3G1,,Král se vrací, Razer Basilisk V3 Pro – nejpokročilejší herní myši. Po zuby vyzbrojeni špičkovou technologií odemkněte svůj maximální potenciál se zbraní, která posouvá známé limity výkonu, přizpůsobení, konektivity a ovládání. Procházejte obsah pomocí rolovacího kolečka, které se volně točí, dokud se nezastaví, nebo přepněte do hmatového režimu pro větší přesnost a uspokojivou zpětnou vazbu, která je ideální pro procházení zbraní nebo dovedností. 13zónové Chroma osvětlení s plným podsvícením poháněné Razer Chroma RGB. Přizpůsobte si každou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herní myš
Razer Basilisk V3 Pro
PN RZ01-04620100-R3G1

Král se vrací, Razer Basilisk V3 Pro – nejpokročilejší herní myši. Po zuby vyzbrojeni špičkovou technologií odemkněte svůj maximální potenciál se zbraní, která posouvá známé limity výkonu, přizpůsobení, konektivity a ovládání. Procházejte obsah pomocí rolovacího kolečka, které se volně točí, dokud se nezastaví, nebo přepněte do hmatového režimu pro větší přesnost a uspokojivou zpětnou vazbu, která je ideální pro procházení zbraní nebo dovedností. 13zónové Chroma osvětlení s plným podsvícením poháněné Razer Chroma RGB. Přizpůsobte si každou zónu z více než 16,8 milionů barev a bezpočtu světelných efektů a zažijte větší ponoření, protože dynamicky reagují s více než 150 hrami integrovanými do Chroma. Její charakteristický tvar, který si oblíbily miliony lidí po celém světě, dokonale podporuje různé úchopy, zatímco její četná snadno přístupná tlačítka umožňují nekonečné kombinace příkazů a maker. Zcela nový snímač Razer poskytuje bezchybný výkon sledování na široké škále povrchů včetně skla – podporovaný inteligentními funkcemi pro lepší míření a kontrolu. Užijte si hraní her s ultra rychlou odezvou s rychlostí o 25 % vyšší než u jiných bezdrátových technologií. Upgradujte na skutečnou frekvenci dotazování 4 kHz pomocí Razer Mouse Dock Pro nebo HyperPolling Wireless Dongle (obojí se prodávají samostatně). Vychutnejte si spolehlivost a rychlost, která předčí všechny ostatní, od vylepšeného životního cyklu 90 milionů kliknutí s nulovými problémy s dvojitým kliknutím až po bleskovou aktivaci 0,2 ms bez zpoždění. Odemkněte skutečnou schopnost Razer Basilisk V3 Pro pro bezproblémové a pohodlné nabíjení spárováním s Razer Mouse Dock Pro nebo Wireless Charging Puck (obojí se prodávají samostatně). Skutečný optický snímač Focus Pro 30 000 DPI s přesností rozlišení 99,8 %.

Až 750 palců za sekundu (IPS) / zrychlení 70 G
Pokročilé přizpůsobení vzdálenosti vzletu/přistání
Duální bezdrátové připojení - Hyperspeed (2,4 GHz) a BLE
11 samostatně programovatelných tlačítek
Optické spínače Razer Gen-3 dimenzované na 90 milionů kliknutí
Ergonomický design pro pravou ruku s vstřikovanými pryžovými rukojeťmi
4 směrné naklápěcí kolečko Razer HyperScroll s elektronicky ovládanými vrubovými režimy a režimy volného otáčení
Nastavení citlivosti za chodu (výchozí stupně: 400/800/1600/3200/6400)
Hybridní palubní a cloudové úložiště (profily 4+1)
Životnost baterie: Až 90 hodin s bezdrátovou technologií Hyperspeed (1000 Hz, konstantní pohyb), 100 hodin s Bluetooth. Odhadem bez osvětlení bude výdrž baterie záviset na nastavení používání.
Razer Synapse 3
13 světelných zón Razer Chroma se skutečnými 16,8 miliony přizpůsobitelných barevných možností
1,8 m kabel Speedflex Type C pro nabíjení a kabelové použití
Kompatibilní s Razer Mouse Dock Pro a Wireless Charging Puck
Rozměry (DxŠxV): 130 x 75,4 x 42,5 mm
Hmotnost: 112 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Myši
Záruka: 24
Hmotnost: 0.4 kg
Podsvícení myši: RGB
Připojení myši: 2,4 GHz + BT
Ergonomie: Pro praváky
Nastavitelné rozlišení: Ano
Maximální rozlišení: 30 000 DPI
Typ snímače: Optický
Počet tlačítek myši: 11
Programovatelná tlačítka: Ano
Bluetooth: Ano
Provedení myši: Herní
Typ baterií myši: INTERNÍ BATERIE
Výška: 4,25 cm
Šířka: 7,54 cm
Hloubka: 13 cm
Barva: ČERNÁ
Hmotnost výrobku: 112 g
Part Number: RZ01-04620100-R3G1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: