780M Capacitor Scroll Wireless Mouse HP
Bezdrátová myš,HP 780M Ultra-Fast-Scroll Wireless Black,,Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, MacOS, iOS, ChromeOS, Android,Provedení myši: Bezdrátová, Kancelářská,Ergonomie: Pro praváky,Připojení myši: 2,4 GHz, Bluetooth, USB A,Maximální dosah: 10 m,Typ senzoru: Optický,Maximální rozlišení: 6000 DPI,Dotazovací frekvence: 125 Hz,Model spínače myši: Kailh Silent,Životnost spínače myši: 5 milionů stisknutí,,Počet tlačítek myši: 6,Délka kabelu: 1,3 m,Výdrž baterie až: 720 h,Typ baterií myši: Interní baterie,,Výbava myši: Hyperscroll, Kolečko s naklápěním do stran, Kolečko se setrvačníkem,
Bezdrátová myš
HP 780M Ultra-Fast-Scroll Wireless Black
Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, MacOS, iOS, ChromeOS, Android
Provedení myši: Bezdrátová, Kancelářská
Ergonomie: Pro praváky
Připojení myši: 2,4 GHz, Bluetooth, USB A
Maximální dosah: 10 m
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 6000 DPI
Dotazovací frekvence: 125 Hz
Model spínače myši: Kailh Silent
Životnost spínače myši: 5 milionů stisknutí
Počet tlačítek myši: 6
Délka kabelu: 1,3 m
Výdrž baterie až: 720 h
Typ baterií myši: Interní baterie
Výbava myši: Hyperscroll, Kolečko s naklápěním do stran, Kolečko se setrvačníkem, Programovatelná tlačítka, PTFE slidery, Tiché spínače, Uživatelské profily
Vlastní software
Maximální příkon: 2,5 W
Minimální příkon: 0,5 W
Materiál myši: PCR plast, měkký silikonový povrch
Rozměry (V x Š x H): 4,5 x 12,4 x 10 cm
Hmotnost: 123 g
Barva: Černá
HP 780M Ultra-Fast-Scroll Wireless Black
Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, MacOS, iOS, ChromeOS, Android
Provedení myši: Bezdrátová, Kancelářská
Ergonomie: Pro praváky
Připojení myši: 2,4 GHz, Bluetooth, USB A
Maximální dosah: 10 m
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 6000 DPI
Dotazovací frekvence: 125 Hz
Model spínače myši: Kailh Silent
Životnost spínače myši: 5 milionů stisknutí
Počet tlačítek myši: 6
Délka kabelu: 1,3 m
Výdrž baterie až: 720 h
Typ baterií myši: Interní baterie
Výbava myši: Hyperscroll, Kolečko s naklápěním do stran, Kolečko se setrvačníkem, Programovatelná tlačítka, PTFE slidery, Tiché spínače, Uživatelské profily
Vlastní software
Maximální příkon: 2,5 W
Minimální příkon: 0,5 W
Materiál myši: PCR plast, měkký silikonový povrch
Rozměry (V x Š x H): 4,5 x 12,4 x 10 cm
Hmotnost: 123 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 198990573526 |
| Podsvícení myši: | NE |
| Ergonomie: | Pro praváky |
| Připojení myši: | USB A |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 6 000 DPI |
| Maximální příkon: | 2,5 W |
| Minimální příkon: | 0,5 |
| Typ snímače: | Optický |
| Počet tlačítek myši: | 6 |
| Provedení myši: | Kancelářská |
| Typ baterií myši: | INTERNÍ BATERIE |
| Výška: | 4,5 cm |
| Šířka: | 12,4 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 123 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
