720M Capacitor Tilt Ergonomic Mouse HP
PC myš,HP Tilt Ergonomic Mouse 720M pink,,Kompatibilita myši: Android, Google Chrome OS, iOS, MacOS, Windows 10, Windows 11,Provedení: Bezdrátová, Univerzální,Ergonomie: Pravá,Připojení: Bluetooth,Maximální rozlišení: 6000 DPI,,Počet tlačítek: 7,Výdrž baterie až: 700 h,Typ baterie: Interní baterie,,Výbava myši: Dvojklik,,Materiál: ABS_PLAST,Rozměry (V x Š x H): 5,6 x 11,7 x 8 cm,Hmotnost: 120 g,Barva: Růžová,
PC myš
HP Tilt Ergonomic Mouse 720M pink
Kompatibilita myši: Android, Google Chrome OS, iOS, MacOS, Windows 10, Windows 11
Provedení: Bezdrátová, Univerzální
Ergonomie: Pravá
Připojení: Bluetooth
Maximální rozlišení: 6000 DPI
Počet tlačítek: 7
Výdrž baterie až: 700 h
Typ baterie: Interní baterie
Výbava myši: Dvojklik
Materiál: ABS_PLAST
Rozměry (V x Š x H): 5,6 x 11,7 x 8 cm
Hmotnost: 120 g
Barva: Růžová
HP Tilt Ergonomic Mouse 720M pink
Kompatibilita myši: Android, Google Chrome OS, iOS, MacOS, Windows 10, Windows 11
Provedení: Bezdrátová, Univerzální
Ergonomie: Pravá
Připojení: Bluetooth
Maximální rozlišení: 6000 DPI
Počet tlačítek: 7
Výdrž baterie až: 700 h
Typ baterie: Interní baterie
Výbava myši: Dvojklik
Materiál: ABS_PLAST
Rozměry (V x Š x H): 5,6 x 11,7 x 8 cm
Hmotnost: 120 g
Barva: Růžová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 199251123887 |
| Podsvícení myši: | NE |
| Ergonomie: | Pro praváky |
| Připojení myši: | Bluetooth |
| Maximální rozlišení: | 6 000 DPI |
| Počet tlačítek myši: | 7 |
| Provedení myši: | Univerzální |
| Typ baterií myši: | INTERNÍ BATERIE |
| Výška: | 5,6 cm |
| Šířka: | 11,7 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | RŮŽOVÁ |
| Hmotnost výrobku: | 120 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
