400 Quiet Wireless Mouse Pink HP
Bezdrátová myš,HP 400 Quiet Wireless Pink,,Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, MacOS, iOS, ChromeOS, Android,Provedení myši: Bezdrátová, Kancelářská,Ergonomie: Symetrická,Připojení myši: 2,4 GHz, Bluetooth, USB A,Maximální dosah: 10 m,Typ senzoru: Optický,Maximální rozlišení: 6000 DPI,Dotazovací frekvence: 125 Hz,Model spínače myši: Kailh Silent,Životnost spínače myši: 5 milionů stisknutí,,Počet tlačítek myši: 5,Typ baterií myši: AA,,Výbava myši: PTFE slidery, Tiché spínače,Vlastní software,,Maximální příkon: 0,5 W,Minimální příkon: 0,15 W,,Materiál myši: PCR plast, měkký silikonový po
Bezdrátová myš
HP 400 Quiet Wireless Pink
Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, MacOS, iOS, ChromeOS, Android
Provedení myši: Bezdrátová, Kancelářská
Ergonomie: Symetrická
Připojení myši: 2,4 GHz, Bluetooth, USB A
Maximální dosah: 10 m
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 6000 DPI
Dotazovací frekvence: 125 Hz
Model spínače myši: Kailh Silent
Životnost spínače myši: 5 milionů stisknutí
Počet tlačítek myši: 5
Typ baterií myši: AA
Výbava myši: PTFE slidery, Tiché spínače
Vlastní software
Maximální příkon: 0,5 W
Minimální příkon: 0,15 W
Materiál myši: PCR plast, měkký silikonový povrch
Rozměry (V x Š x H): 4 x 6,1 x 11,8 cm
Hmotnost: 110 g
Barva: Růžová
HP 400 Quiet Wireless Pink
Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, MacOS, iOS, ChromeOS, Android
Provedení myši: Bezdrátová, Kancelářská
Ergonomie: Symetrická
Připojení myši: 2,4 GHz, Bluetooth, USB A
Maximální dosah: 10 m
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 6000 DPI
Dotazovací frekvence: 125 Hz
Model spínače myši: Kailh Silent
Životnost spínače myši: 5 milionů stisknutí
Počet tlačítek myši: 5
Typ baterií myši: AA
Výbava myši: PTFE slidery, Tiché spínače
Vlastní software
Maximální příkon: 0,5 W
Minimální příkon: 0,15 W
Materiál myši: PCR plast, měkký silikonový povrch
Rozměry (V x Š x H): 4 x 6,1 x 11,8 cm
Hmotnost: 110 g
Barva: Růžová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 198701895336 |
| Podsvícení myši: | NE |
| Ergonomie: | Symetrická |
| Připojení myši: | USB A |
| Maximální rozlišení: | 6 000 DPI |
| Maximální příkon: | 0,5 W |
| Minimální příkon: | 0,15 |
| Typ snímače: | Optický |
| Počet tlačítek myši: | 5 |
| Provedení myši: | Kancelářská |
| Typ baterií myši: | AA |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 6,1 cm |
| Hloubka: | 11,8 cm |
| Barva: | RŮŽOVÁ |
| Hmotnost výrobku: | 110 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
