Mřížka větrací se žaluzií PH 150x200mm BÍ
Větrací mřížka se žaluzií je vhodná jak do interiéru tak do exteriéru, lze otevírat či zavírat pomocí páčky.
rozměry (Š x D): 150 x 200 mm
materiál: plast
barva: bílá
Větrací mřížka se žaluzií je vhodná jak do interiéru tak do exteriéru, lze otevírat či zavírat pomocí páčky.
materiál: plast
barva: bílá
Větrací mřížka se žaluzií je vhodná jak do interiéru tak do exteriéru, lze otevírat či zavírat pomocí páčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mřížka větrací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590229000216 |
| Šířka přepravní: | 15,5cm |
| Výška přepravní: | 20,5cm |
| Hloubka přepravní: | 2,5cm |
| Objem přepravní: | 0,794375dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,179kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
