Motyka 75mm S NÁSADOU 110cm PROFI
Motyka s násadou je určena pro práce na zahrádce a určitě nadchne všechny zahrádkáře, pro které je motyka důležitým pomocníkem.
Motyka 75 mm, S NÁSADOU 110 cm, PROFI.
šířka: 75 mm
násada: 110 cm
Motyka s násadou je určena pro práce na zahrádce a určitě nadchne všechny zahrádkáře, pro které je motyka důležitým pomocníkem.
šířka: 75 mm
násada: 110 cm
Motyka s násadou je určena pro práce na zahrádce a určitě nadchne všechny zahrádkáře, pro které je motyka důležitým pomocníkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motyka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419462831 |
| Výška přepravní: | 0cm |
| Šířka přepravní: | 0cm |
| Hloubka přepravní: | 0cm |
| Objem přepravní: | 0dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
