398400003 LARI MOBILNÍ KLIMATIZACE ARGO
Informační list výrobku
Mobilní klimatizace,Argo 398400003 Lari,,Minimalistický design, matný povrch, čistě bílá barva,Digitální ovládací panel,Soft-touch tlačítka a LED displej,"Uživatelsky přívětivé" dálkové ovládání,24h digitální časovač zapnutí/vypnutí,Funkce: chlazení, ventilace a odvlhčování,Funkce "spánek": pohodlí během spánku,Funkce "paměť": automatický restart po výpadku proudu, zachování posledního nastavení,Funkce "autodiagnostika": zobrazení chyb na displeji, usnadňuje řešení problémů,Funkce "dětská pojistka",Dvourychlostní ventilátor,Omyvatelný vzduchový filtr, snadno odnímatelný,Automatické odpařování
Mobilní klimatizace
Argo 398400003 Lari
Minimalistický design, matný povrch, čistě bílá barva
Digitální ovládací panel
Soft-touch tlačítka a LED displej
"Uživatelsky přívětivé" dálkové ovládání
24h digitální časovač zapnutí/vypnutí
Funkce: chlazení, ventilace a odvlhčování
Funkce "spánek": pohodlí během spánku
Funkce "paměť": automatický restart po výpadku proudu, zachování posledního nastavení
Funkce "autodiagnostika": zobrazení chyb na displeji, usnadňuje řešení problémů
Funkce "dětská pojistka"
Dvourychlostní ventilátor
Omyvatelný vzduchový filtr, snadno odnímatelný
Automatické odpařování kondenzátu v režimu chlazení
Možnost nepřetržitého odvodu kondenzátu v režimu odvlhčování
Maximální přenosnost, praktická více směrová kolečka a boční rukojeti
Příslušenství pro instalaci do okna a standardní souprava pro průchodky
Výkon 800W
Výkon chlazení 8000BTU/h
Objem proudícího vzduchu 290 m3/h
Energetická třída A
2 rychlosti ventilátorů
Časovač
Chladivo R290
Rozměry (V x Š x H) 69,8 x 31,5 x 31 cm
Hmotnost 20kg
Hlučnost 65dB
Barva bílá
Argo 398400003 Lari
Minimalistický design, matný povrch, čistě bílá barva
Digitální ovládací panel
Soft-touch tlačítka a LED displej
"Uživatelsky přívětivé" dálkové ovládání
24h digitální časovač zapnutí/vypnutí
Funkce: chlazení, ventilace a odvlhčování
Funkce "spánek": pohodlí během spánku
Funkce "paměť": automatický restart po výpadku proudu, zachování posledního nastavení
Funkce "autodiagnostika": zobrazení chyb na displeji, usnadňuje řešení problémů
Funkce "dětská pojistka"
Dvourychlostní ventilátor
Omyvatelný vzduchový filtr, snadno odnímatelný
Automatické odpařování kondenzátu v režimu chlazení
Možnost nepřetržitého odvodu kondenzátu v režimu odvlhčování
Maximální přenosnost, praktická více směrová kolečka a boční rukojeti
Příslušenství pro instalaci do okna a standardní souprava pro průchodky
Výkon 800W
Výkon chlazení 8000BTU/h
Objem proudícího vzduchu 290 m3/h
Energetická třída A
2 rychlosti ventilátorů
Časovač
Chladivo R290
Rozměry (V x Š x H) 69,8 x 31,5 x 31 cm
Hmotnost 20kg
Hlučnost 65dB
Barva bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní klima |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24.27 kg |
| EAN: | 8013557700028 |
| Energetická třída: | A |
| Příkon chlazení: | 800 W |
| Výkon chlazení: | 8 000 BTU/h |
| Objem proudícího vzduchu: | 290 m3/h |
| Časovač: | Ano |
| Chladivo: | R 290 |
| Výška s obalem: | 356 mm |
| Šířka s obalem: | 875 mm |
| Hloubka s obalem: | 380 mm |
| Hmotnost s obalem: | 21 500 g |
| Výška: | 69,8 cm |
| Šířka: | 31,5 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 20 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
