Vazelína univerzální 310ml RL
ochranné vlastnosti proti korozi a rezivění.
Vazelína univerzální 310 ml RL.
objem: 310 ml
tepelná odolnost: -30°C až +120°C
Univerzální vazelína Den Braven bez rozpouštědel a pryskyřic, s antikorozními zušlechťujícími přísadami,
kterou je použitelná jak v průmyslu tak v domácnosti. Vazelínu lze použít pro mazání valivých ložisek
při běžných provozních podmínkách, mazání kluzných táhel, čepů hřídelí, točen, malých ozubených převodů,
vodních čerpadel, ložisek praček apod. Ideální pro promazání a ochranu venkovních či vnitřních dveřních,
okenních nebo vratových závěsů (pantů). Velmi dobře odolává vlivům vody a díky svému složení má dobré
ochranné vlastnosti proti korozi a rezivění.
objem: 310 ml
tepelná odolnost: -30°C až +120°C
Univerzální vazelína Den Braven bez rozpouštědel a pryskyřic, s antikorozními zušlechťujícími přísadami,
kterou je použitelná jak v průmyslu tak v domácnosti. Vazelínu lze použít pro mazání valivých ložisek
při běžných provozních podmínkách, mazání kluzných táhel, čepů hřídelí, točen, malých ozubených převodů,
vodních čerpadel, ložisek praček apod. Ideální pro promazání a ochranu venkovních či vnitřních dveřních,
okenních nebo vratových závěsů (pantů). Velmi dobře odolává vlivům vody a díky svému složení má dobré
ochranné vlastnosti proti korozi a rezivění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mazivo, olej |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591001124533 |
| Šířka přepravní: | 6,6cm |
| Výška přepravní: | 23,5cm |
| Hloubka přepravní: | 20,5cm |
| Objem přepravní: | 0,7755dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,339kg |
| Typ látky: | montážní pěna |
| Objem: | 0ml |
| Způsob aplikace: | |
| Listingový popis: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
