Lopata srdcovka 2mm bez násady
Lopata srdcovka je nepostradatelné nářadí nejen na stavbě, ale i na zahradě či chalupě.
bez násady
materiál: Fe
barva: černá
Lopata srdcovka je nepostradatelné nářadí nejen na stavbě, ale i na zahradě či chalupě.
materiál: Fe
barva: černá
Lopata srdcovka je nepostradatelné nářadí nejen na stavbě, ale i na zahradě či chalupě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopata srdcovka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| EAN: | 8594044330589 |
| Šířka přepravní: | 28cm |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 37cm |
| Objem přepravní: | 10,36dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,17kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
