Lopata Al malá bez násady český výrobek
Lopata se používá při manipulaci s pískem, hlínou a podobnými materiály.
Lopata Al malá bez násady český výrobek.
materiál: hliník
Lopata se používá při manipulaci s pískem, hlínou a podobnými materiály.
materiál: hliník
Lopata se používá při manipulaci s pískem, hlínou a podobnými materiály.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lopata |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8594044330015 |
| Šířka přepravní: | 28,5cm |
| Výška přepravní: | 7cm |
| Hloubka přepravní: | 27cm |
| Objem přepravní: | 5,3865dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,32kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
