Lem trávníku BORDER 0645 4,5cmx4,8m ČER
Lem trávníku, který nabízí možnost, jak hezky oddělit plochy na Vaší zahradě.
Lem trávníku BORDER 0645, 4,5 cm x 4,8 m, ČER.
výška: 4,5 cm
délka: 4,8 m
barva: černá
Lem trávníku, který nabízí možnost, jak hezky oddělit plochy na Vaší zahradě.
výška: 4,5 cm
délka: 4,8 m
barva: černá
Lem trávníku, který nabízí možnost, jak hezky oddělit plochy na Vaší zahradě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lem trávníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.03 kg |
| EAN: | 5905197197593 |
| Šířka přepravní: | 64,5cm |
| Výška přepravní: | 18cm |
| Hloubka přepravní: | 9,5cm |
| Objem přepravní: | 11,0295dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,033kg |
| Barva: | černá |
| Typ: | obrubníky |
| Délka: | 480cm |
| Materiál: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
