RLT 205 LED trubice 60cm 9W CW D RETLUX
LED trubice,Klasický tvar 9 W,Energetická třída D,Patice T8,220-240V,4000K - studená bílá,Životnost více než 25000h,Světelný tok: 1250 lm,Rozměry: 600x30 mm (d*Ø)
LED trubice
Klasický tvar 9 W
Energetická třída D
Patice T8
220-240V
4000K - studená bílá
Životnost více než 25000h
Světelný tok: 1250 lm
Rozměry: 600x30 mm (d*Ø)
Klasický tvar 9 W
Energetická třída D
Patice T8
220-240V
4000K - studená bílá
Životnost více než 25000h
Světelný tok: 1250 lm
Rozměry: 600x30 mm (d*Ø)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590669375653 |
| Energetická třída: | D |
| Typ hlavy: | T8 |
| Závit / Patice: | G13 |
| Napětí: | 220-240 |
| Příkon: | 9 W |
| Provedení: | CLASSIC |
| Životnost: | 30 000 hod |
| Světelný tok: | 1 250 lm |
| Index podání barev (Ra): | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 240 ° |
| Teplota chromatičnosti (CCT): | 4 000 K |
| Barva světla: | STUDENÁ BÍLÁ |
| Stmívatelnost: | NE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
