Lano přírodní 8mm stáčené s PP (100m)
Ke zvýšení pevnosti je do lana přidaný polypropylenový pásek.
Lano přírodní 8 mm stáčené s PP ( 100 m )
Průměr: 8 mm
Délka: 100 m
Přírodní lana mohou být velmi výrazným dekoračním prvkem v interiérech a exteriérech.
Široké možnosti použití mají samozřejmě i na zahradě, dále v zemědělství a lesnictví.
Ke zvýšení pevnosti je do lana přidaný polypropylenový pásek.
Průměr: 8 mm
Délka: 100 m
Přírodní lana mohou být velmi výrazným dekoračním prvkem v interiérech a exteriérech.
Široké možnosti použití mají samozřejmě i na zahradě, dále v zemědělství a lesnictví.
Ke zvýšení pevnosti je do lana přidaný polypropylenový pásek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lano |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 8590869002182 |
| Šířka přepravní: | 20cm |
| Výška přepravní: | 25cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 10dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 4,7kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
